You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Shopping Cart

  • Your shopping cart is empty!

0

Selection by car

Keemilise efektiivsuse ja mehaanilise poleerimiso..

11.98€ Ex Tax: 9.98€

Keemilise efektiivsuse ja mehaanilise poleerimisomaduse nutikas kombinatsioon eemaldab roostevabast terasest väljalaskesüsteemides isegi visad sinise ja pruuni värvilaigud ning taastab heitgaasi hõbedase läike. Korrosiooniinhibiitorid vähendavad materjali stressi ..
11.98€ Ex Tax: 9.98€
Muudab agregaatide töö kergemaks, puhtamaks ja kindlamaks..

3.46€ Ex Tax: 2.88€

Muudab agregaatide töö kergemaks, puhtamaks ja kindlamaks. Eemaldab õli, rasva ja mustuse põhjalikult ja kiiresti. Töödeldud osad puhastatakse rasvast ilma igasuguste jääkideta. Säästab aega, raha ja tagab teostatud remonttööde kvaliteedi. Irrutab ladestunud vaigu, õli ja rasva. Hea läbitungivus, oh..
3.46€ Ex Tax: 2.88€
Diisli tahmaosakeste filtri puhastusaine. Vahend süsiniku..

5.78€ Ex Tax: 4.82€

Diisli tahmaosakeste filtri puhastusaine. Vahend süsiniku ja tuha jääkide eemaldamiseks diisli tahmaosakeste filtrisüsteemides (seadmete demonteerimine pole vajalik)...
5.78€ Ex Tax: 4.82€
Vahend sisaldab spetsiaalset aktiivset lahust, mis puhast..

14.60€ Ex Tax: 12.17€

Vahend sisaldab spetsiaalset aktiivset lahust, mis puhastab mustuse ja sadestuse mootori õhu sissevõtuosadel/seguklappidel jms. Puhastab ka düüse ja muid sisselaskes asuvaid detaile. Kasutamine: pihustada ohtralt puhastatavatele detailidele, lasta toimida 2-3 minutit. Seejärel käivitada mootor ning ..
14.60€ Ex Tax: 12.17€
Effektiivne elektrikontaktide puhastaja. Sobib ideaalselt..

4.38€ Ex Tax: 3.65€

Effektiivne elektrikontaktide puhastaja. Sobib ideaalselt elektikontaktide ja plokkide puhastamiseks autodes, audio – ja videotehnikas, kontoriseadmetes, kassaaparaatides. Võib kasutada ka metallpindadelt rasva eemaldamiseks. Ei jäta jälgi ja aurustub kiiresti. Ohutu plastik ja kummipindadele...
4.38€ Ex Tax: 3.65€
Määre sisaldab liitiumkompleksi, mis tagab effektiivsed j..

5.22€ Ex Tax: 4.35€

Määre sisaldab liitiumkompleksi, mis tagab effektiivsed ja pikaajalised määrdeomadused, ning kaitseb rooste eest temperatuuridel kuni –45 kraadi. Võib kasutada konservandina. Kaitseb akuklemme oksüdeerumise eest. Määrde omadused ei muutu, ning ei paksene külma temperatuuri juures. On ohutu metalli, ..
5.22€ Ex Tax: 4.35€
Carplan karburaatori puhastusaerosool on tugevatoimeline ..

4.74€ Ex Tax: 3.95€

Carplan karburaatori puhastusaerosool on tugevatoimeline puhastusvedelik, mis eemaldab mustuse ja tahma karburaatoritest ja nende osadelt. Ei ole kahjulik katalüsaatorile. Regulaarsel kasutamisel vähendab kütusekulu ja parandab mootori üldist suutlikust. Võitleb levinud probleemi e. ebakvaliteets..
4.74€ Ex Tax: 3.95€
Carlube Carbi&Air Intake õhu sisselaske puhastusvahend on..

4.36€ Ex Tax: 3.63€

Carlube Carbi&Air Intake õhu sisselaske puhastusvahend on välja töötatud mustuse, rasva, laki ja vaigu ladestumise eemaldamiseks karburaatoritest, ühendustest ja automaatsetest õhuklappides. Ohutu katalüsaatorile ja anduritele. Kemikaali regulaarne kasutamine vähendab karburaatori ummistuse ohtu..
4.36€ Ex Tax: 3.63€
Sobib bensiinimootorite (karburaator, sissepritse) ja dii..

6.36€ Ex Tax: 5.30€

Sobib bensiinimootorite (karburaator, sissepritse) ja diiselmootorite kiireks külmkäivituseks. Sisaldab määrdeaineid vältimaks külmkäivitusel kuivhõõrdumist. Tagab ühtlase ja täieliku kütusesegu põlemise silindris. ..
6.36€ Ex Tax: 5.30€
Vahend imbub kiiresti kinnijäänud osade vahele (mutrid ja..

9.59€ Ex Tax: 7.99€

Vahend imbub kiiresti kinnijäänud osade vahele (mutrid ja poldid, kuullaagrid, kinnitused ja liitmikud) ning hõlbustab nende vabastamist. Suure veekindlusega. Kaitseb roostetamise ja korrosiooni eest. Töötemperatuur -20 °C kuni +90 °C. Kasutamiseks erinevatel materjalidel: metall, sulamid, kummi ja ..
9.59€ Ex Tax: 7.99€
Mõeldud klaas-, peegel-, kroom-, kahhel-, spoon- ja mööbl..

5.15€ Ex Tax: 4.29€

Mõeldud klaas-, peegel-, kroom-, kahhel-, spoon- ja mööblipindade puhastamiseks. Eemaldab mikropragudest mustuse ja värskendab õhku. Muudab töödeldavad pinnad antistaatiliseks ja klaasi läikivaks. Puhastab autoklaasid, peeglid, tuled, iludetailid. Eemaldab toonkile autoklaasilt. Ettevaatust puhastus..
5.15€ Ex Tax: 4.29€
Eemaldab kiirelt (umbes 10 minutit) bakteritest ja hallit..

11.68€ Ex Tax: 9.73€

Eemaldab kiirelt (umbes 10 minutit) bakteritest ja hallitusest õhukonditsioneeri süsteemides, ventilatsioonikanalites või sõiduki salongis põhjustatud ebameeldiva aroomi. Lihtne kasutada ilma vajaduste salongi- või tolmufiltri eemaldamiseks. Jätab meeldiva, värske lõhna...
11.68€ Ex Tax: 9.73€
Kõrgekvaliteediline määre, mis kaitseb elektrikomponente,..

6.98€ Ex Tax: 5.82€

Kõrgekvaliteediline määre, mis kaitseb elektrikomponente, lahustab roostet ja kaitseb korrosiooni vastu. Spetsiaalne toimeaine, tänu millele ronib ja tungib läbi ka kõige peenematest pragudest...
6.98€ Ex Tax: 5.82€
Vahend õli, räbustijääkide, mustuse ja kondensaadi eemald..

7.66€ Ex Tax: 6.38€

Vahend õli, räbustijääkide, mustuse ja kondensaadi eemaldamiseks tundlikelt elektri- ja elektroonikaseadmetelt. Tungib koheselt raskesti ligipääsetavatesse piirkondadesse, kuivab kiiresti jätmata jääke. Kasutusvaldkond: trükkplaadid, lülitid, süüteküünlad jms. Kasutamine. Raputage pakendit põhjaliku..
7.66€ Ex Tax: 6.38€
Punasel oksiidil põhinev pliivaba kruntaine töötlemata pi..

5.63€ Ex Tax: 4.69€

Punasel oksiidil põhinev pliivaba kruntaine töötlemata pindade eeltöötlemiseks. Õhkkuivatusega lakkimissüsteemi puhul taaspihustatav eeltöötlemiseks sobiv kruntaine. Väldib rooste teket. Keevitatav. Sobib ka puidu kaitseks...
5.63€ Ex Tax: 4.69€
Poleerimisvahend kroomosade kaitsmiseks ja puhastamiseks...

5.28€ Ex Tax: 4.40€

Poleerimisvahend kroomosade kaitsmiseks ja puhastamiseks. Väga head puhastamiseomadused, kaitseb ilmastikumõjude eest. Annab läike. Vähendab mustuse nakkumist. ..
5.28€ Ex Tax: 4.40€
Määrdeõli kestva ja pikaajalise toimega. Igas ilmastikus ..

6.78€ Ex Tax: 5.65€

Määrdeõli kestva ja pikaajalise toimega. Igas ilmastikus ja keskkonnas. Kasutatakse autode, kaatrite, põllumajandustehnika ja kodumajapidamise juures. Tagab hea määrdivuse ja kaitse. Palju kasutamisvõimalusi: uksehinged, kapotihinged, tagaluugihinged, sarniirid, ukselukud, autos olevad kõik trossid...
6.78€ Ex Tax: 5.65€
Universaalseks kasutamiseks kodumajapidamises, hobideks, ..

7.09€ Ex Tax: 5.91€

Universaalseks kasutamiseks kodumajapidamises, hobideks, töökojas, autotööstuses ja muudes tööstustes. Hingedele, rullikutele, lukkudele, kruvidele, linkidele, kõritrossidele, autoantennidele jne.Määrib, puhastab, vabastab, kaitseb ja hooldab. Hoiab liikuvad osad püsivalt liikuvatena. Tänu oma ülihe..
7.09€ Ex Tax: 5.91€
Причиной неприятного запаха может быть все что угодно: жи..

6.98€ Ex Tax: 5.82€

Причиной неприятного запаха может быть все что угодно: животные, табак, еда, автомасла и многое другое. Чтобы избавиться от запаха в салоне и предотвратить их появление рекомендуем использовать нейтрализатор запаха Hi-Gear PROline. Благодаря новой технологии «умная пена» позволяет за одно применение..
6.98€ Ex Tax: 5.82€
Toode on spetsiaalselt tehtud erinevate lukkude ja lukume..

5.63€ Ex Tax: 4.69€

Toode on spetsiaalselt tehtud erinevate lukkude ja lukumehhanismide määrimiseks ja hooldamiseks. Määrib liikuvaid osasid ja väldib lukkude kinnikülmumist. Sobib ka uksehingede hooldamiseks...
5.63€ Ex Tax: 4.69€
 Eemaldab hetkega niiskuse kõrgepingejuhtmete mikropragud..

4.79€ Ex Tax: 3.99€

 Eemaldab hetkega niiskuse kõrgepingejuhtmete mikropragudest, rootorilt, süütepoolilt. Moodustab pindadele pikaks ajaks niiskuskindla kaitsekihi...
4.79€ Ex Tax: 3.99€
Universaalne 1-komponentne krunt, mis nakkub hästi lehtte..

4.80€ Ex Tax: 4.00€

Universaalne 1-komponentne krunt, mis nakkub hästi lehtterase, tsingitud terase ning alumiiniumiga, kaitstes neid korrosiooni eest. Premium kvaliteet! ..
4.80€ Ex Tax: 4.00€
Universaalne 1-komponentne happekrunt, mida võib kanda ot..

4.10€ Ex Tax: 3.42€

Universaalne 1-komponentne happekrunt, mida võib kanda otse metallile. Nakkub kõikide erinevate metallipindadega, mida on eelnevalt liivapaberiga töödeldud. Annab hea kaitse korrosiooni vastu. Pärast lihvimist üle värvitav ühe- või kahekomponentse krundiga. Premium kvaliteet!..
4.10€ Ex Tax: 3.42€
Kiiresti kuivav universaalne 1-komponentne krunt, millel ..

7.21€ Ex Tax: 6.01€

Kiiresti kuivav universaalne 1-komponentne krunt, millel on ideaalne korosioonikaitse ning nakkuvus ja täiteomadused. Premium kvaliteet!..
7.21€ Ex Tax: 6.01€
Tekstuurivärv on mõeldud parandatud plastikpindade (stang..

6.43€ Ex Tax: 5.36€

Tekstuurivärv on mõeldud parandatud plastikpindade (stanged, peeglid, kaitserauad, tuuningudetailid jne) taastamiseks.  Niisamuti ka sõiduki salongidetailide (armatuurlaud, keskkonsool) taastamiseks. Premium kvaliteet!..
6.43€ Ex Tax: 5.36€